Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Versenyeredmények

2010.10.16

Versenyeredmények

Országos versenyek:

Tantárgy

Verseny

Név

Osztály

Helyezés

Magyar nyelv és irodalom

TIT e-KTV Magyar nyelv és nyelvi játékok

Őze Dávid
(Dénes László)

9.a

IX.

Országos József Attila versmondó verseny

Czuczor Dávid

9.a

II.

Matematika

OKTV

Szlivka F. Dániel

12.b

 

Arany Dániel matematika verseny

Cserháti Gergely
(Csenki Mária)

9.a

XIX.

Aradi Mátyás
(Horváthné Tatár Zsuzsa)

9.b

XXV.

Nagy Tamás

10.b

Második forduló

Varga Tamás matematika verseny

Rapatyi Ferenc,
Szabó Márton,
Végh Donát,
Varga Noémi

8.b

Második forduló

Kenguru matematika verseny

Cserháti Gergely
(Csenki Mária)

 

 

Gondolkodás Iskolája

Aradi Mátyás
(Horváthné Tatár Zsuzsa)

9.b

XXII.

Matematika határok nélkül nemzetközi verseny

9.b osztály
(Horváthné Tatár Zsuzsa)

9.b

XIX-XXI.

Abacus

Weisz Ágoston
(Horváthné Tatár Zsuzsa)

5.b

XVII.

Kenguru Matematikaverseny

Cserháti Gergely
(Csenki Mária)

9.a

XXXIII.

Fizika

OKTV

Szabolcs Barnabás

11.b

Második forduló

ABACUS Feladatmegoldó verseny

Vízi Andrea Emília
(Csuzdi Csabáné)

7.b

XI.

Mikola Sándor fizikaverseny

Szlivka Benjamin,
Fábián Orolya,
Venczel Anikó,
Varga Katalin (10.b),
Kelemen Márton,
Ragályi Dániel (10.a)

10.a és b

Második forduló

Öveges József fizikaverseny

Károlyházy Gyula
(Szabó Elek)

8.a

Második forduló

Biológia, környezetvédelem

Kitabel Pál Országos Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny

Soós Nóra
(Kovács Október)

10.a

VI.

Kerekes Krisztina
(Kovács Október)

9.b

Országos döntő

A Természet Világa folyóirat Természet-Tudomány Diákpályázata

Kerekes Krisztina
(Kovács Október)

9.b

I.

Tudományos Diákkörök országos konferenciája

Türei Dénes
(Kovács Október)

11.b

Kiemelt I.

OKTV

Türei Dénes 11.b Koncz Kata 12.b
(Kovács Október)

 

Második forduló

Bugát Pál Országos Középiskolai Természettudományi Verseny

Szenti Zsaklin, Fehér György, Türei Dénes
(Kovács Október)

11.b

Országos döntőbe jutottak a XV. helyen (nyáron)

Csapody Vera-verseny

Fehér György, Pásztor Árpád, Türei Dénes
(Kovács Október)

11.b

Második forduló

TIT e-KTV - Biológia

Őze Dávid
(Nyárády Mariann)

9.a

IV.

Latin nyelv

OKTV

 

 

Kiss Fanni
(Gloviczki Zoltán)

10.a

V.

Rajcsányi Hajnalka
(Gloviczki Zoltán)

10.a

XII.

Hartmann Krisztina
(Gloviczki Zoltán)

12.a

Országos döntő

Országos Ábel Jenő Latinverseny

Zsoldos Anna Dorottya
(Némethné Salamon Ágnes)

6.a

I. fokú dicséret

Az Ókortudományi Társaság Latin tanulmányi versenye

 

 

 

 

 

Straky Zsuzsa
(Böhm Eszter)

7.a

Középfokú dicséret

Horváth Bence 7.a Zsoldos Anna 6.a

 

Országos döntő

Hajdók Soma
(Gloviczki Zoltán)

6.b

I. fokú dicséret

Frittmann Lídia
(Gloviczki Zoltán)

7.b

V.

Mayer Fruzsina
(Gloviczki Zoltán)

7.b

I. fokú dicséret

Varga Noémi,
Őri Bernadett (8.a)
Szabó Márton
Bánki Anna
Rapatyi Ferenc (8.b)
(Rajhona Flóra)

7.b

II. fokú dicséret

Angol nyelv

Országos angol nyelvi verseny

 

 

 

OKTV

Zsámboki Pál

12.a

Második forduló

OÁTV

Rapatyi Ferenc,
Pető Kinga
(Kisné Tóth Zsuzsa)

8.b

Második forduló

Német nyelv

OKTV

Heltai Borbála
(Bátkai Sándorné)

12.b

Második forduló

Francia nyelv

OÁTV

 

Simon Júlia
(Horkics Edina)

7.b

XII.

Varga Noémi
(Horkics Edina)

7.b

XVII.

Vizy Andrea
(Horkics Edina)

7.b

XV.

Varga Tünde
(Horkics Edina)

7.a

XVIII.

Földrajz

Lóczy Lajos földrajzverseny

 

Lengyel Tibor
(Pataki Marianna)

10.b

VIII.

Rajcsányi Hajnalka
(Pataki Marianna)

10.a

XV.

4 évszak kalandtúra

Hiró Karolina

9.a

VII.

TIT e-KTV – Földrajz

Őze Dávid
(Pataki Marianna)

9.a

I.

Számítástechnika, informatika, technika

Informatika OKTV

Darázs Attila
(Varga Attila)

12.b

Országos döntő

Comenius Logo

Weisz Ágoston
(Horváthné Tatár Zsuzsa)

5.b

XXXIII.

Kémia

OKTV

Nagy Péter

12.b

Második forduló

Lengyel Miklós

12.b

Második forduló

Zene

IX. Országos Zeneiskolai Gitárverseny

Őry Balázs

11.b

IV.

Egyéb

Világ-Nyelv Pályázat

10.b osztály csapata
(Ihász Andrea)

 

Különdíj

 

Petőfi Sándor emléktúra és túraverseny

Csapat
(Kelemen Márton,
Sági Péter,
Ragályi Dániel)

10.a

I.

 

IFELORE országos elsősegélynyújtó verseny

Csapat
(Kocsis Gábor,
Fehér György,
Hatos Zsófia,
Valet Viktória,
Türei Dénes)

11.b

IX.

 

 

Honfi Gábor,
Kis Orsolya,
Limbacher Borbála,
Lenczuk Mónika,
Soós Nóra

10. a

XVIII.

 

A Tea Országos Rajzverseny

Sándor Bálint

7.b

III.

 

Fővárosi versenyek

Tantárgy

Verseny

N év

Osztály

Helyezés

Magyar nyelv és irodalom

Kertész Imre-pályázat

Őri Júlia

10.b

I.

Történelem

Horváth Mihály történelem tanulmányi verseny

Gutási Éva

8.a

I.

Kiss Fanni

10.a

II.

Póka Ágnes

10.b

IV.

Matematika

Zrínyi Ilona matematikaverseny
területi fordulója

Boda Regina

5.a

II.

 

Weisz Ágoston

5.b

VII.

 

Boda Regina,
Toldi Zsombor,
Weisz Ágoston

5.a és 5.b

I.

Informatika

Fővárosi Gimnáziumi Informatika Alkalmazói Verseny

Darázs Attila

12.b

III.

Simon Dávid

12.b

IV.

Szlivka F. Dániel

12.b

V.

Lengyel Tibor

10.b

VIII.

Smid Dániel

10.a

VI. v IX. ???

Szlivka Benjamin

10.b

X.

Tóth Csaba

10.b

V.

Varga András

10.b

V.

Biológia, környezetvédelem

Kitaibel Pál biológiaverseny

Soós Nóra

10.a

II.

Kerekes Krisztina

9.b

III-IV.

Kutató Diákokért Alapítvány regionális konferenciája

Türei Dénes

11.b

I.

Pap Judit

12.b

I.

Kitaibel Pál biológiaverseny

Kerekes Krisztina

9.b

Második forduló

Földrajz

Kalandtúra

Csúzdi Csaba

10.a

VIII.

Ének-zene

Fővárosi népdaléneklési verseny

Bögös Réka

5.b

Ezüst minősítés

Egyéb

Európa-vetélkedő

9.b csapata

9.b

I.

 

Katasztrófavédelmi vetélkedő

Kocsis Gábor,
Fehér György,
Hatos Zsófia,
Valet Viktória

11.b

IX.

 

Színjátszás

Baranyai Cynthia

6.b

I.

 

Kerületi versenyek
Tantárgy

Verseny

N év

Osztály

Helyezés

Magyar nyelv és irodalom
 
 
 
 
 
 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Frittmann Lídia

7.b

II.

Zsoldos Anna

6.a

II.

Bánki Anna

8.b

VI.

Nyelvünkben élünk

Frittmann Lídia

7.b

III.

Versmondó verseny

Takács Bódis András

6.b

V.

Győri Dorottya

8.a

III.

Próza- és versmondó verseny

Deák Boglárka

5.b

II.

Biológia
 
 

Ady Endre Gimnázium biológiaversenye

Bakó Krisztina

8.a

 

Kiss Barbara

7.a

 

Straky Zsuzsa

7.a

 

Szvetnik Enikő

7.a

 

Varga Tünde

7.a

 

Kis Dániel

7.b

 

Földrajz

EU-vetélkedő

Csapat
(Holczer Eszter,
Gazdag Luca,
Győri Dorottya)

 

 

Fizika
 
 
 

Kerületi fizika verseny

Károlyházy Gyula

8.a

III.

Szabó Márton

8.b

V.

Kerületi fizika csapatverseny

Barcza Gergő,
Miklós Gellért,
Oláh Bálint

7.a

II.

Halász Máté,
Kis Dániel,
Kucsera Márton

7.b

IV.

Német nyelv

Német Szaktárgyi verseny kerületi fordulója

Frittmann Lídia

7.b

I.

Őri Bernadett

8.a

I.

Kerekes Szabolcs

7.a

III.

Mayer Fruzsina

7.b

IV.

Őry Bernadett

8.a

I.

Petykó Márton

8.a

II.

Gutási Éva

8.a

III.

Német nyelvű szavaló verseny

Nagy Nóra

5.a

II.

Gonda Judit

5.a

III.

Ének-zene

XIII. kerületi népdaléneklési verseny

Markója Ádám

9.a

Arany minősítés

Bán Gabriella

5.b

Arany minősítés

Bögös Réka

5.b

Arany minősítés

Kardos Alexíndra

5.b

Arany minősítés

Egyéb
Katasztrófavédelmi verseny

Kocsis Gábor,
Fehér György,
Hatos Zsófia,
Valet Viktória

11.b

I.

 

Iskolai versenyek
Tantárgy
Verseny
N év
Osztály
Helyezés
Magyar nyelv és irodalom

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Kis Orsolya

10.a

I.

Frittmann Lídia

7.b

II.

Zsoldos Anna

6.a

II.

Olvasók versenye

Bognár Zoltán,
Juhász Orsolya, Lafferton Luca

9.b

I.

Versmondó verseny

Takács Bódis András

6.b

I.

Kovács Bertalan

8.a

I.

Czuczor Dávid

9.a

I.

Győri Dorottya

8.a

II.

Irodalmi pályázat

Göndöcs Zsófia

6.b

I.

Frittmann Júlia (mese)

5.b

I.

Őri Júlia (novella)

10.b

I.

Hajdók Soma

6.b

II.

Tóth Máté (mese),
Popper Dávid

6.b

II.

Nagy Gabriella

10.b

II.

Szente Zsuzsa

5.b

III.

Nagy Gabriella (dalszöveg)

10.b

III.

Erkel Dániel

10.b

III.

Prózamondó verseny

Deák Boglárka

5.b

I.

Frittmann Júlia

5.b

II.

 

 

 

 

 

 

Helyesírási verseny

Zsoldos Anna Dorottya

6.a

I.

Frittmann Júlia

5.b

II.

Urbán Alexandra

10.b

II.

Bán Marina

6.a

III.

Műveltségi vetélkedő

Szánthó Áron,
Smid Dániel,
Sarkadi-Nagy Soma,
Kovács Bálint

10.a

I.

Biológia

Soós Nóra-verseny

Kiss Fanni

10.a

I.

Fizika
 
 

Fizika ötletverseny

7.b csapata

 

I.

6.a csapata

 

II.

12.a és b

 

III.

 

 

 

Iskolanapi fizikaverseny
Mindenki Fizikája

7.b csapata

7.b

I.

6.a csapata

6.a

II.

Idegen nyelvek

Iskolanapi angol nyelvi verseny

Herczeg Szilvia,
Záhonyi Zsófia,
Zsoldos Anna Dorottya

6.a

I.

 

 

Fektete Bence,
Pápics Bálint

6.a

II.

Latin nyelv
 

Latin verseny

Béldy Beáta

6.a

I.

Kovács Bertalan

8.a

II.

Ének-zene

Népdaléneklési verseny

Markója Ádám

9.a

 

Bán Gabriella és
Kardos Alexandra

 

 

Népdaléneklési verseny

Bán Gabriella

 

Arany

Bögös Réka

 

Arany

Kardos Alexandra

 

Arany

Gergely Valentin

 

Ezüst

Dobos Richárd Barnabás

 

Ezüst

Nagy Balázs

 

Bronz

Dekiszky Csilla és
Deli Eszter 8.b

 

Arany

Kovács Bertalan

 

Arany

Markója Ádám

 

Arany

Szalma Sára és
Szonntag Tamás

 

Arany

Osztálykórus-találkozó

8.b osztály kórusa

 

Arany

8.a osztály kórusa

 

Arany

5.b osztály kórusa

 

Arany

5.b osztály kórusa

 

Arany

7.b osztály kórusa

 

Ezüst

6.a osztály kórusa

 

Ezüst

Egyéb

Iskolanapi IQ-verseny

Csapat:
Csernus Noémi,
Záhonyi Zsófia

6.a

I.

Csapat:
Bábel Szonja,
Langmár Imola

6.a

II.

Elsősegély

Szabó Andrea,
Soós Nóra,

10.a

I.

Sporteredmények

Díjak

díj

név

Fővárosi „ Élen a tanulásban, élen a sportban”

Ashur Dávid 11.a

 

Szemessy Kinga 9.a

 

Rauscher Máté 7.b

XIII. Kerületi Diákolimpiai Eredményekért Díj

Szlivka Dániel12.b

 

Gerber Balázs 11.a

XIII. kerület „ Jó tanuló, jó sportoló díj”

Ashur Dávid 11.a

 

Halász Edina 7.a

 

Nemzetközi versenyek

Sportág

Név

Verseny

helyezés

Kungfu

Pilliszky Bence 6.a

Karate Világkupa

8.hely

Karate

Kövér Kristóf 9.a

Világbajnokság

2. hely

Kovács Dorottya 7.b

Zell am See nemzetközi Síverseny

2. hely

Kosárlabda

Fekete Dávid 7.b

Nemzetközi kupa

1.hely

Futball

Hajdú Zsolt 5.b

Nemzetközi futballtorna. Milánó

Csapat 1. helyezés

 

Országos versenyek

Sportág

Név

Verseny

helyezés

Kajak

Ashur Dávid 11.a

Országos Ifjúsági Bajnokság: K4

2. hely

Felnőtt válogató: K2

8. hely

Rauscher Máté 7.b

Országos Diákolimpia

2. hely

Országos Maratoni Bajnokság

3. hely

Karate

Jakab Attila 11.a

Országos Bajnokság 5. korcsoport

egyéni: 3. hely kumite: 2. hely

Jakab Ádám 8.a

Országos Bajnokság
4. korcsoport

csapat 2. hely egyéni kata 1. hely
egyéni kumite 1. hely

Tóth Miklós

Wado-Kai országos bajnokság

2. hely

Piliszky Fanni 6.a

 

2. hely

Piliszky Bence 6.a

Országos bajnokság döntője

3. hely

Dao Quan Ottó 5.b

Diákolimpia

3. hely

Ritmikus gimnasztika

Halász Edina 7. b

Országos Diákolimpia

egyéni összetett 5. hely
labda 4. hely
kötél 4. hely
karika 6. hely
szalag 6. hely

Országos Bajnokság

egyéni összetett 5. hely
labda 3. hely
szalag 3. hely
karika 5. hely

Országos bajnokság

4. hely

Kiss Fanni 10.a

Magyar Kupa

Csapat 2. hely
Egyéni 4. hely

Erzsébetvárosi Nemzetközi Kupa

1. hely

Tájékozódási futás

 

Máthé Fanni 10. b

 

Országos Diákolimpia: N16 kategória

váltó 3. hely
csapat 3. hely

Vívás / Női párbajtőr

Szemessy Kinga 9. a

Országos Újonc Bajnokság

egyéni 3. hely csapat 2. hely

Velkey Zita 8. a

Országos Tenkes kupa:

egyéni: 1 hely

Országos Bajnokság:

csapat 1. hely

Nagy Levente Béla 7.a

Országos verseny

3. hely

Kosárlabda

Fekete Bence 6.a

Országos bajnokság

csapat 4. hely

 

Veres András 10.a

Országos bajnokság

csapat 10. hely

Sakk

Zolnai Tamás 7.b

Országos felnőtt csapatbajnokság

csapat 11. hely

Pálinkás András,
Zolnai Tamás,
Zavilla Balázs,
Károlyházy Gyula 8.a
(Kói Tamás 12.a)

Diákolimpia

csapat 25. hely

Bögös Bence 7.b

Országos Csapatbajnokság

25. hely

Lövészet

Pápics Bálint 6.a

 

19.hely

Öttusa

Horváth Tamás 6.a

Diákseregszemle

csapat 2.hely

Vitorlázás

Bakóczkky Róbert 6.a

Alba Régia Kupa

2. hely

VVSI minősítő verseny

1. hely

Pákozdi Csata Emlékverseny

2. hely

Vizilabda

Kapronczay Mór 5.b

Országos Vidékbajnokság

1. hely

Szinkronúszás

Grászl Szimona 8.a

Magyar Kupa

2. hely

Versenytánc

Takács Sándor 9.a

Országos bajnokság

E-osztály
Első tíz között

 

Budapesti versenyek

Sportág

Név

Verseny

helyezés

Karate

Jakab Attila 11.a

5. korcsoport Budapest Bajnokság

kata 2. hely

kumite: 1. hely

Jakab Ádám 8. a

4. korcsoport Budapest Bajnokság

egyéni kata 1. hely

Egyéni kumite: 1. hely

Rauscher Máté 7.b

Budapesti Bajnokság

2. hely

Budapesti Diákolimlpia

2. hely

Labdarúgás

 

Kói Tibor 9. a,
Kárpáti Dániel 9. a,
Séllei Frigyes 9. b,
Daróczi Gábor 9. b,
Matolcsi Milán 9. b,
Dögei Zoltán 8.b,
Zachár Gábor 8. b,
Langmár István 8. b,
Szabó Márton 8. b

Budapesti Diákolimpia: 4. korcsoport

 

1. hely

Futás

Pálfi Bence 6.b

Kismaratoni futóverseny

4. hely

Négypróba

Pálfi Bence 6.b

Serdülő összetett

4. hely

Mezei futás

 

 

 

Gerber Balázs 11. a
Szlivka Dániel 12. b
Ashur Dávid 11. a
Gergely Márk 11. a
Csonka Balázs 11. a

Budapesti Diákolimpia:
6. korcsoport fiú

 

csapat 3. hely

Pálfi Bence 6. b

Budapesti Diákolimpia
3. korcsoport fiú

egyéni 7. hely

Záhonyi Zsófia 6.a

3. korcsoport lány

egyéni 6. hely

Kéttusa

Záhonyi Zsófia 6.a

Magyar Kéttusa Kupa

csapat 3. hely

Sakk

Pálinkás András, Zolnai Tamás, Zavilla Balázs, Károly házy Gyula (Kói Tamás)

Budapesti Diákolimpia

4. korcsoport fiú

csapat 5. hely

Kosárlabda

 

XIII. Kerületi Bajnokság

4. korcsoport lány

3. hely

 

4. korcsoport fiú

5. hely

Kajak

Pető Márton 6.b

Országos maraton

37. hely

Úszás

Tóth Luca 6.b

Országos verseny

5.hely

7.hely

Karate

Piliszky Fanni 6.a

Wado Kai budapesti bajnokság

1.hely

Piliszky Bence 6.a

Wado Kai budapesti bajnokság

2. hely

Tóth Miklós 5.b

Wado Kai budapesti bajnokság

2. hely

Kézilabda

Újlaki Beáta 9.a

Megyei junior kézilabda bajnokság

3. hely

Tollaslabda

Baráti Dávid 6.a

Tollaslabda Kupa

1.hely

Lövészet

Pápics Bálint 6.a

 

3. hely

 

Kerületi eredmények

Sportág

Név

Verseny

helyezés

Labdarúgás

Kói Tibor 9. a,
Kárpáti Dániel 9. a,
Séllei Frigyes 9. b,
Daróczi Gábor 9. b,
Matolcsi Milán 9. b,
Dögei Zoltán 8.b,
Zachár Gábor 8. b,
Langmár István 8. b,
Szabó Márton 8. b

XIII. Kerületi Diákolimpia
4. korcsoport fiú

1. hely

Kiss Gábor 6. b,
Takács Bódis András 6. b,
Popper Dávid 6. b,
Piliszky Zsolt 6.a,
Piliszky Bence 6.a,
Bakóczy Róbert 6.a

XIII. Kerületi Diákolimpia
3. korcsoport fiú: 3. hely

 

Mezei futás

Gerber Balázs 11. a

XIII. Kerületi Diákolimpia
6. korcsoport fiú

1. hely

Szlivka Dániel 12. b

 

2. hely

Záhonyi Zsófia 7. a

3. korcsoport lány

1. hely

Langmár Imola 7.a

3. korcsoport lány

5. hely

Pálfi Bence 6.b

3. korcsoport fiú

1. hely

Daróczi Gábor 10.a

4. korcsoport fiú

3. hely

Daróczi Kamilla 9.a

5. korcsoport lány

4. hely

Veres András 10. a

5. korcsoport fiú

5. hely

Hartmann Szilvia 12. a

6. korcsoport lány

5. hely

Gerber Balázs 11.a,
Szlivka Dániel 12.b,
Ashur Dávid 11.a,
Gergely Márk 11.a,
Csonka Balázs 11.a

6. korcsoport fiú

1. hely

Varga Tünde 7.a
Velkey Zita 8.a
Ying Wendy 7.b
Győri Dorottya 8.a
Szentes Orsolya

4. korcsoport lány

1. hely

Pálfi Bence 6.b
Bakóczy Róbert 6.a,
Milánkovics András 6.b,
Rauscher Máté 7.b,
Hajdú Zsolt 7.b

3. korcsoport fiú

2. hely

Záhonyi Zsófia 7.a
Langmár Imola 7.a,
Kovács Lilla 5.b
Milánkovics Dóra 6.a,
Hanzó Henni 5.b

3. korcsoport lány

3. hely

Veres András 10.a
Molnár András 9.b
Grócz Márton 10.a
Kelemen Márton 10.a
Szlivka Benjamin 10.b

5. korcsoport fiú

3. hely

Hartmann Szilvia 12.a
Valet Viktória 11.b
Breitenstein Orsolya 11.a
Horváth Ágnes 11.a

6. korcsoport lány

3. hely

Sakk

Kói Tibor 9.a

XIII kerületi Diákolimpia:
5. korcsoport fiú

Egyéni 2. hely

Bögös Bence 7. b

4. korcsoport fiú

Csapat: 1. hely

Zolnai Tamás 7. b
Gulyás Péter 7. b
Pálinkás András 7.b
Zolnai Tamás 7. b
Károlyházy Gyula 8. a
Zavilla Balázs 8. a

4. korcsoport fiú

3. hely

 
 

 

Profilkép


Elérhetőség

Karsai András

karsai.aa@freemail.hu

Levelezőlista



Archívum

Naptár
<< Szeptember >>
<< 2019 >>
Ke Sze Csü Szo Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Statisztika

Online: 1
Összes: 56206
Hónap: 767
Nap: 17